• Świeży
  • -11 %
24 sztuk Sosny Szyszki Ornament Naturalne PineCones Z Ciąg Wisiorek Rzemiosła na Prezent Tag Drzewa Party Dekoracje Wiszące

24 sztuk Sosny Szyszki Ornament Naturalne PineCones Z Ciąg Wisiorek Rzemiosła na Prezent Tag Drzewa Party Dekoracje Wiszące

€ 4.00
€ 4.51

Figurka produktu
w magazynie

Ilość : 24 sztuk z pinecones dla każdego pakietu, na tyle różnych okazjach; długość pinecones zakres od ok. 4 do ok. 5 cm.
Cechy : Wszystkie proste i rustykalne pinecones pochodzą z ładne i błyszczące złoto ciąg pętle do łatwego zawieszenia; są one w różnych rozmiarach i kształtach, aby uniknąć je patrząc nudne. Są trwałe i nie kruche.
Dekoracja : idealny dla jesienią i zimą dekoracji, zima ślub, stół dekoracji itp, dobre ozdoby na Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie itp, umieścić je na ognisko płaszcz, powiesić je na gałęzie drzewa itp.
Różne funkcje : wielki dla wieniec podejmowania, wykorzystać je wykonać specjalny ozdoby na Boże Narodzenie prezenty, spray je z złoty brokat lub farby w sprayu na porady z pinecones dla śnieg efekt wygląd, ich wygląd dość; Te naturalne pinecones może przypominać ciebie dzieciństwa pamięci, dać ci specjalny dotykowy.
Kolor : Oryginalny sosna kolor owoców
Materiał : Drewniane
Uwaga : Naturalne pinecones powinien są w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Może trochę uszkodzony na pinecone, ale nie mają wpływu na wykorzystanie.
Pakiet Zawiera :
24 X naturalne pinecones
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.

Datasheet

Numer modelu:
Pine Cones

Produkty powiązane