• Świeży
Stojak Przechowywania kuchnia Szafka Haki Wiszące Półki Danie Wieszak Klatki Piersiowej Przechowywania półka Łazienka Organizator Holder

Stojak Przechowywania kuchnia Szafka Haki Wiszące Półki Danie Wieszak Klatki Piersiowej Przechowywania półka Łazienka Organizator Holder

€ 3.35

Figurka produktu
w magazynie

Stojak Przechowywania kuchnia Szafka Haki Wiszące Półki Danie Wieszak Klatki Piersiowej Przechowywania półka Łazienka Organizator Holder Opis :
Materiał : żelazo kute
Kolor : Biały, Czarny
Pojedyncze waga : 0.136 kg
Temat : Domu, Ogrodu
Nazwa produktu : kute 6 związany hak rack
Czy przetwarzania : Nie
Pakowanie : worek OPP
Wielkość opakowania : 26.2*6.5*1 cm
Cechy :
1. Features : 6 otwory wiszące, oszczędność miejsca, łatwe do naprawienia, stylowy i prosty.
2. wytrzymały i trwały, gładki wygląd, lekkie i wygodne, czarny użytkowania, sprawiają, że pokój piękniejsze.
3. do montażu na ścianie, łatwy w instalacji, do przechowywania rzeczy w domu, schludny i uporządkowany i łatwy w użyciu.
4. sześć-hak projekt dla wiszące kuchnia łopata, wanna piłki, ręczniki, itp w kuchni lub łazienki, ale także za drzwiami, wiszące torby, klucze, itp.
5. nie ma śladu kleju, silnego lepkości, może znieść 5 kg przedmioty, paznokci bezpłatny i nie boli ścianę.
6. mocny klej hak, może być umieszczony w kuchni, łazienki, za drzwiami, making tabeli czyste i schludne, nie jest łatwe do bałagan.
Tabela Rozmiarów :
Wielkość opakowania : 26.2*6.5*1 cm
Pakiet obejmuje : 1 * hak rack
Uwaga :
Rozmiar pomiar instrukcja może mieć jakiś błąd, to jest w zakresie ± 1 cm, rzeczywisty rozmiar podlega rzeczywistego obiektu.
Ze względu na różny oświetlenie i warunki fotografowania, kolor obrazu może się różnić od rzeczywistego produktu. Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.

Datasheet

Materiał:
Metal

Produkty powiązane