• Świeży
  • -10 %
Podwójna warstwa żelaza szafki kuchenne półki deska do krojenia półki na regały magazynowe kuchnia uchwyt Rack darmowa wiercenia biały

Podwójna warstwa żelaza szafki kuchenne półki deska do krojenia półki na regały magazynowe kuchnia uchwyt Rack darmowa wiercenia biały

€ 6.00
€ 6.67

Figurka produktu
w magazynie


Wiszące na szafce, darmowa wiercenia.
Podwójna warstwa, można umieścić 2 deski na nim. Nośność jest doskonały.
To jest żelazko, uwagę należy, szafka grubość wynosi mniej niż 2.3 cm.
Z wyjątkiem umieścić deska do krojenia, można umieścić inne narzędzia kuchenne na, że ręcznik wiszący na nim. pełne wykorzystanie go, zapisać kuchnia zaoszczędzić i uczynić go w czystości.
Kolor : biały
Materiał : żelazo
Rozmiar : 23*11 cm
Zawartość opakowania : 1 * siekanie szafa do przechowywania Rack
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.
O numer śledzenia aktualizacja : Jeśli twój numer śledzenia jest nie informacje logistyczne, jak tysiące paczki wysyłane do innych krajów, firmy logistyczne nie aktualizować informacje logistyczne, prosimy o kontakt z nami po raz pierwszy, proszę nie bezpośrednio otworzyć spór. Jesteśmy po raz pierwszy, aby rozwiązać!Czas wysyłki : Wszystkie produkt możemy wysyłka w ciągu 5 ~ 8 dzień tygodnia, na zazwyczaj są według zamówień klientów czas do pakowania i wysyłki, musimy dokładnie sprawdzić jakość towarów przed wysyłać, więc poświęcić trochę czasu na obsługiwane.Czas dostawy : Ze względu na siły wyższej czynników : hurricanes, rainstorms wpływa loty. Prowadzi do logistyki opóźnień. Jesteśmy uczciwi sprzedawcy, nie pozwoli ci cierpią wszelkie straty. Proszę podać firmę logistyczną trochę czas przetwarzania, we czekać na pakiet, aby osiągnąć swoje stronie.Jeśli informacje logistyczne przybywa na poczcie : Jeśli lokalnego urzędu pocztowego nie nie skontaktować się z tobą, proszę skontaktować się z lokalnym urzędzie pocztowym tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać swój pakiet. W przeciwnym razie, nadgodziny otrzymaniu paczki, lokalnego urzędu pocztowego powróci przesyłkę, konsekwencje z własnym odpowiedzialności.Ochrona czas ucieka : Gdy mamy gotowy czas wysyłki, jeśli produkt ochrony okres ucieka, proszę przedłużyć ochrony produktów okres przez siebie lub skontaktować się z nami, proszę nie otwierać spór bezpośrednio.Należności celnych przywozowych : Podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialnośćPodczas odbioru towaru, jeśli istnieje jakikolwiek problem, prosimy o kontakt z nami i nie bezpośrednio otworzyć spór. Obiecujemy będziemy ci zadowolony rozwiązanie po potwierdzone go. Mamy również daje pozytywną ocenę.Serdecznie zapraszamy do zostawić nam pozytywne opinie o całkowitej szczegółowe Selling ocena (DSR) z 5 gwiazdek. Podczas pokazać swoje ładne zdjęcie na naszej opinie obszar proszę przesłać wiadomość nam powiedzieć, następnej kolejności, skontaktuj się ze mną, będzie dodatkowe niespodzianek.

Datasheet

Produkty powiązane