• Świeży
David akcesoria 30*120 cm faux sztuczne kokarda do włosów z syntetycznej skóry wyroby dekoracyjne DIY 1 kawałek, 1Yc3907

David akcesoria 30*120 cm faux sztuczne kokarda do włosów z syntetycznej skóry wyroby dekoracyjne DIY 1 kawałek, 1Yc3907

€ 4.67

Figurka produktu
w magazynie

-1.36/piece -1.35/piece -3.73/piece Zalecane : 1.Skóra syntetyczna cut kierunku losowo (orizontal i pionowe), rozmiar będzie miał trochę błędów, proszę zrozumieć. thx 2.Skóra syntetyczna sprzedajemy rozmiar jest 50*140 cm,30*140 cm, To sprzedaje przez kawałek po kawałku nie może ciągłe proszę zrozumieć. Thx 3.Rhinestone łańcuch's wiertła rozmiar może będzie ma mały błąd, proszę zrozumieć, thx 4.Kromka tkaniny sprzedam 1szt przez pcs nie może ciągłe proszę zrozumieć, thx Uwaga : 1, skórzane przycięte ręcznie. Element może zostawić raw krawędzi i może mieć odchylenie 0.5-1.5 cm.
Wzór kierunek cięcia przez przypadkowe. Ze względu na różnice w monitorach komputerowych, rzeczywiste kolory mogą się nieznacznie różnić od tych pokazano.
Jeśli umysł, proszę ostrożni, aby zamówienie
2, ze względu na proces produkcji, w produktach tylnej stronie może będzie stało trochę brudne lub niektóre klej metryka w nim. ale nie wpływa wykorzystanie. i nie martw się, najbardziej skórzane backside są czyste i bez skazy, zaledwie kilka się stanie ten problem, jeśli zdarzy się, nadzieję, że można zrozumieć i zaakceptować.
Jeśli umysł, proszę ostrożni na zamówienie.
Oto niektóre próbki do tyłu arkuszy :

Datasheet

Grubość:
other
Funkcja:
Odporne na ścieranie,Przeciw pleśni,Wodoodporna
Wzór:
Drukowane
Wykorzystanie:
Torba,Tekstylia domowe,Dekoracyjne,Odzieży,Pas,Krzesło,Buty
Numer modelu:
other
Technika tworzenie kopii:
Włókniny
Materiał:
Pcv
Nazwa marki:
David accessories
Szerokość:
other
Place of Origin:
China(Mainland)
Pattern:
Other

Produkty powiązane