• Świeży
  • -7 %
Red pull starter aluminium dla 2 47cc 49cc chłodzony powietrzem suwowy mini pocket bike atv dirt bike części zamienne

Red pull starter aluminium dla 2 47cc 49cc chłodzony powietrzem suwowy mini pocket bike atv dirt bike części zamienne

€ 10.00
€ 10.79

Figurka produktu
w magazynie

Aluminium pull starter  Informacje zwrotne Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% zadowolenie klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, Tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
Jest to niemożliwe do rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!  Gwarancja1. 12 miesięcy producenta ograniczonej gwarancji wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). accessories pochodzą z 3-month gwarancji.2. wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, Jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z upłynął gwarancji.
Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na aliexpress!Płatności1) akceptujemy alipay,, Tt. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni z rzędu.3), jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, Proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni.Powrót pollcy Wszystkie artykuł pochodzi z podstawowych 3 miesięcy sprzedawców gwarancji, jeśli element uszkodzony w 3 miesiąc, oferujemy zastępstwo withour dodatkowej ładowarki (w tym wysyłki opłaty) po otrzymaniu wadliwego elementu.
Jeśli element uszkodzony po 3 miesiąc, kupujący może nadal wysyłać go z powrotem, a my skontaktujemy się z dostawcy lub warsztat dla gwarancji. kupujący może trzeba zapłacić opłatę transportową na ponowne wysłanie wymienić element.
Jeżeli rzecz doa (dead przyjazdu), kupujący może zwrócić go w 14 dni, zamieniamy go z nowej pozycji po otrzymaniu doa item. skontaktuj się z nami, zanim wysłany rzecz z powrotem.
Wszystkie rzeczy mogą być zwrócone do wymiany tylko. Kupujący musi zwrotu odpowiedzialność dla wszystkich powrotnej wysyłki, w tym doa lub uszkodzony.Wysyłka detall1. czas dostawy jest określany jako poniżej : Kraj Ok. Czas dostawy Stany zjednoczone8-15 dni roboczych Wielka brytania/australia10-21 dni roboczych Kanada/europa/rosja Normalnie, 14-21 dni roboczych, Ale czasami trwa do 30 dni ze względu na niestandardowej kontroli.Azji południowej/bliski wschód Normalnie, 14-21 dni roboczych, Ale czasami trwa do 30 dni ze względu na niestandardowej kontroli.Brazylia/ameryka południowa Normalnie, 14-28 dni roboczych, Ale czasami trwa do 45 dni ze względu na niestandardowej kontroli.                2. we'll wysłać go w ciągu 1 lub 2 dni po zapłaty zweryfikowane.3. wysyłamy przedmiot na adres pochodzi od informacji. Kupujący powinien upewnić się, że wysyłka adres jest infallible.4. please kontakt, jeśli nie otrzymasz swoje towary, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem.

Datasheet

Typ artykułu:
Kickstarters i części
Zewnętrzna badania certyfikacji:
Ccc
Pozycja średnicy:
19inch
Pozycja wysokość:
7.5inch
Rodzaj materiału:
Aluminum
Nazwa marki:
X-motocycle Trader
Pozycja szerokość:
13.5inch
Ilosc cylindrów:
1 cylinder
Pozycja waga:
0.35kg
Długość produktu:
25cm
Nazwa modelu:
49CC
Przemieszczenie (ml):
49CC

Produkty powiązane