• Świeży
2 51mm (OD 64mm) sanitarne Ze Stali 304 Szpula Rury L = 150mm (6 )

2 51mm (OD 64mm) sanitarne Ze Stali 304 Szpula Rury L = 150mm (6 )

€ 6.65

Figurka produktu
w magazynie

2 "51mm (OD 64mm) sanitarne Ze Stali 304 Szpula Rury L = 150mm (6 ") Tak, wspieramy sprzedaży luzem i szukają partnerów w wszystkich krajów TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ! Jeśli masz jakiekolwiek pytania na kosztach wysyłki, prosimy o kontakt z nami przez Wiadomość lub Aliexpress E-mail przed zakupem przedmiot (y).TAK, MOŻEMY PRODUKOWAĆ WEDŁUG PAŃSTWA ŻYCZENIEJeśli chcesz dodać klienta pozycja Skontaktuj się z nami przez WiadomośćLub Aliexpress E-mail WYSYŁKA :
Zawsze wysyłamy przedmiot (y) w ciągu 5-7 dni roboczych (Sobota i Wakacje nie dołączone) po otrzymaniu płatności. pozycji (y) zostaną wysłane przez rejestracja lotniczej poczta z tropić liczbę.
To trwa około 7-15 dni roboczych do wysyłki Usa, kanadzie, Wielkiej Brytanii, australii i Japonii 10-20 dni roboczych do innych countries.4-6 tygodni, aby statek Brazylii, argentyny lub innych krajów do innych krajów nie podano.
Wysyłka czas może pod wpływem Celnej opóźnienia, wakacje, imprezy lub innymi niepewność. Nie mogliśmy gwarantujemy czas przyjazdu.
Upewnij się, że zgadzasz się z czas dostawy przed zakupem.
Jeśli chcesz wybrać dowolny inny szybszy Wyrażona, proszę o kontakt przed zakupem.ODPOWIEDŹ :
Jesteśmy zobowiązani do Pozytywnej Informacje Zwrotne po otrzymaniu płatności. jeśli z JAKIEGOKOLWIEK POWODU nie czujesz się zdobyliśmy
Pozytywnej Informacje Zwrotne, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail, będziemy komunikować się tak szybko, jak to możliwe, aby rozwiązać WSZELKIE problem.
Opuszczamy pozytywną informacje zwrotne dla wszystkich zakupów i docenić można udostępnianie swoje doskonałe doświadczenie z innymi Ali Express!GWARANCJA :
Gwarantujemy, że wszystkie rzecz opisy są dokładne. W przypadku, że element jest uszkodzony lub otrzymaniu niewłaściwy element,Skontaktuj się z nami Przez WiadomośćPoprzez Aliexpress E-mail. Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać każdy problem tak szybko jak to możliwe.POWROTY :
Zwrotów lub wymiany są akceptowane na większości NIEUŻYWANE rzeczy w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient hav eto płacić ekstra wysyłka koszt.
Prosimy o kontakt przed zwrócić przedmiot (y).Uwaga :
Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup.
Te opłaty są normalnie zbierają dostarcza towarowego (wysyłka) firmy lub gdy ty podnosisz rzecz up
-Nie mylić je dla dodatkowe koszty wysyłki. POMOC1 P : Jak mogę zapłacić za zakupy?A : Akceptujemy Escrow, Pay Pal, Bitcoin, Ethereum. Karty kredytowej jest łatwe, aby dokonać płatności na Escrow.2 P : Nie elementu (-ów) wysyłka z tropi liczbę?A : Tak, wszystkie elementy ia wysyłka z tropi liczbę w każde zamówienie, i można zobaczyć status przesyłki na odpowiedniej stronie internetowej.3 P : Gdy chcę wypełniająca zakup, jak wiele hurtownie cenę?A : Gdy klient chce luzem zakupu, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail, będziemy ci najlepszą cenę.

Datasheet

Typ:
Unia
Numer modelu:
Spool2x150
Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Kształt:
Równe
Połączenie:
Kołnierz
Technika:
Odlewania

Produkty powiązane