• Świeży
Ekonomiczne cienkie typu 3 (91mm OD) x 2 (64mm OD) potrójny zacisk Cap reduktor SS304 ze stali nierdzewnej żywności klasy

Ekonomiczne cienkie typu 3 (91mm OD) x 2 (64mm OD) potrójny zacisk Cap reduktor SS304 ze stali nierdzewnej żywności klasy

€ 6.65

Figurka produktu
w magazynie

91mm out średnica big triclamp koniec z 64mm out średnica triclamp koniec. Jest to cienka typu, duży koniec jest 4.9-5mm grubości. Lustro polski wewnątrz i na zewnątrz, spożywczej. Wysyłka :   Tylko wysyłamy alipay tylko adres. Upewnij się, że twój alipay adres jest aktualizowana i potwierdzone. Nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie lub undeliverable adresów.
Wysyłamy rzeczy od poniedziałku do piątku. Wszystkie zamówienia będą wysyłane w ciągu następnego dnia roboczego po twój zapłaty rozjaśnia.
Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie dotyczy należności celnych przywozowych i podatków lokalnych. Proszę sprawdzić ten z lokalnym zwyczajem przed każdym zakupów.Czas dostawy mogą się różnić, szczególnie w okresach szczytowego. Normalny czas dostawy wynosi od 10 dni roboczych i do 30 dni roboczych. Proszę pozwolić wystarczające czas dostawy i skontaktuj się z nami jeśli nie otrzyma pakiet w ciągu 30 dni roboczych.Nie oferujemy lokalnego odebrać.   Płatność szczegóły : Akceptujemy Alipay Tutaj. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności. Luzem zamówienie, możemy dostarczyć konto firmy T/T lub West Union. Zwrotów i kontakt : Zwrot lub wymiana życzenie jest dostępna tylko wniosków w ciągu 1 tygodnia po działki otrzymał & zwrot towaru jak tym samym stanie, jak otrzymał. Prosimy o kontakt z nami, będziemy dostarczać zwraca adres. Jeśli masz nie skontaktował się z nami, bezpośrednie przedmioty zostaną wysłane z powrotem do nas, rzeczy odmawiają bez tropić liczbę i wrócił do nadawcy. Kupujący jest odpowiedzialny za dodatkowe koszty wysyłki do elementów, które są wrócił odmówił lub undeliverable. Imię i nazwisko, aukcja numer, i powód zwrotu powinny być zawarte w wiadomości e-mail. Rzeczy wracać muszą zawierać główne materiały opakowaniowe. Proszę zapakować rzecz ostrożnie. Rzeczy wracać będzie testowany i nowy wymiana zostanie wysłane do kupującego natychmiast, gdy znajdujący uszkodzony. W przypadku, a odpowiednia wymiana nie jest dostępny, a następnie do zwrot zostanie wydane. Wysyłka, obsługi i ubezpieczenia opłaty nie podlegają zwrotowi. Może to potrwać do 7 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu. Jeśli pozycja jest znaleźć nie uszkodzony, przedmiot zostanie wysłany z powrotem do kupującego. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie powrotnej pocztowych i koszty wysyłki.   Pytania : Jeśli na każdą okazję mamy to źle, przesyłkę jest opóźnione lub poczucie problem, następnie proszę pozwolić siebie lub członkiem naszego zespołu, aby poprawić problem przez mówiąc/wysyłanie e-maili nami. Chcemy zapytać jednak, że wszystkie pytania są skierowane przez ali wyrazić, aby zapewnić, że masz terminowe odpowiedzi które będą zazwyczaj być tego samego dnia, jeśli nie w ciągu 24 godzin. Proszę zapewnić ci e-mail tylko raz-wiele e-maile powolne nas odpowiadający na ciebie i innych.

Datasheet

Technika:
Obróbka plastyczna
Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Kształt:
Równe
Numer modelu:
NT-TCECR-01
Typ:
Reducer
Kod głowy:
Round
Połączenie:
Tri clamp
Size:
3 to 2
Material:
SS304

Produkty powiązane