• Świeży
BD 16:1 szybki zestaw narzędzi dla Ver.2/3 AEG Airsoft skrzynia biegów polowanie akcesoria darmowa wysyłka

BD 16:1 szybki zestaw narzędzi dla Ver.2/3 AEG Airsoft skrzynia biegów polowanie akcesoria darmowa wysyłka

€ 19.10

Figurka produktu
w magazynie

BD 16 : 1 szybki zestaw narzędzi Styl : Wysoka prędkość zestaw narzędzi Typ : 16 : 1 Wersja : Ver.2/3 Wykorzystanie : AEG Airsoft tylko Odpowiednie wiosna : M90-M140 Odpowiednie tłok : Full-zębów tłok Zalecane napięcie akumulatora : 10.8 V lub powyżej Uwaga : (opakowanie może być generic lub oznaczone jako "'Sinairsoft (Airsoft) ', ale jest przez BD OEM).Korzystanie z zmodernizowane CNC stali power biegów do zastąpić oryginalny biegów. Może poprawić trwałość, wydajność i niezawodność. To może zmniejszyć prędkość, ale początkowa prędkość na pistolet (FPS) wzrosła dramatycznie. To jest ważną częścią modernizacji swój skrzyni biegów.
1.Globalny wysyłka. (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)2.Proces zamówienia w czasie po weryfikacji.3.Tylko wysyłamy potwierdzający adres zamówienia. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki i zapewnić pełną odbiorcy nazwisko i numer telefonu kontaktowego4.Godzin roboczych są przewidziane przez operatora, z wyjątkiem weekendów i świąt. Czas wysyłki mogą się różnić, szczególnie podczas święta.5.Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 60 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami. Będziemy śledzić przesyłki i odpowiemy jak najszybciej i odpowiedzi.6.Ze względu na różne stan zapasów i czas, będziemy wybrać, aby wysłać swoje przedmioty od nasz pierwszy magazyn do szybkiej dostawy.
1.Wszystkie nasze produkty muszą być sprawdzane pojedynczo w celu zapewnienia jakości2.100% nowy i wysokiej jakości3.Kwestie jakości : 1) Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością, proszę podać nam szczegółowe informacje w ciągu 7 dni.2) Kupujący powinien sprawdzić pakiet po otrzymaniu towaru. Jeśli opakowanie jest uszkodzone podczas transportu, należy odmówić podpisania i skontaktuj się z nami w czasie.4.Aberracja chromatyczna problem : ze względu na kolor odbicia wyświetlacz, światła, tło, itp.5.Rozmiar zagadnienia : ze względu na różnice w metod pomiarowych. Rozmiar danych na szczegóły strona jest tylko dla odniesienia.6.Jeśli problem jest spowodowane przez ciebie, kupujący powinien być odpowiedzialny za opłaty zwrotu produktu.Będziemy potwierdzić problem, a następnie zapewnić państwu satysfakcjonujące rozwiązanie.
1.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić pozytywne opinie i ocenić zamówienia dla 5 gwiazdek i 5 gwiazdek.2.Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy o kontakt przed opuszczać neutralną (3 gwiazdki) lub negatywną (1-2 gwiazdki) opinie. Gwarantujemy, że będziemy rozwiązać problem dla ciebie 100% .3.Proszę napisz do nas przed wystawieniem negatywnej opinii lub otwiera jakaś spór na stronie internetowej.Komunikacja jest najlepszym sposobem, aby rozwiązać problem.

Datasheet

Nazwa marki:
SINAIRSOFT
Numer modelu:
AEG
Typ:
Gear Set
Type:
High Speed Gear
Model number:
BD 16
Version:
Ver.2 / 3
Use:
Hunting

Produkty powiązane