• Świeży
  • -55 %
Naturalne Włosia Dzika Broda Drewno Szczotki Twarzy Masażu Twarzy Włosów Pędzel Do Golenia Narzędzie Do Czyszczenia Twarzy Czyszczenia Szczotka Do Masażu

Naturalne Włosia Dzika Broda Drewno Szczotki Twarzy Masażu Twarzy Włosów Pędzel Do Golenia Narzędzie Do Czyszczenia Twarzy Czyszczenia Szczotka Do Masażu

€ 1.00
€ 2.20

Figurka produktu
w magazynie

Naturalne Włosia Dzika Broda Drewno Szczotki Twarzy Masażu Twarzy Włosów Pędzel Do Golenia Narzędzie Do Czyszczenia Twarzy Czyszczenia Szczotka Do Masażu
Funkcja :
Ten naturalny drewniany i dzika szczotka jest idealnym uzupełnieniem do codziennego oczyszczanie rytuał
Zaprojektowany do czyszczenia powierzchni oleju i zanieczyszczeń na twarzy
Używać bardzo ciepłej wody do mokrej szczotki dla zmiękczają skórę
Wycisnąć trochę mycia do szczotki i delikatnie szorować twarzy z okrężnymi ruchami
Dobre narzędzie do pozbyć twarzy z martwe komórki skóry
Specyfikacja :
Materiał : Drewniane + Naturalne Włosia Dzika
Rozmiar : 14.5x3.8x2.8 cm
Kolor : Jak pokaz obrazu
Jak używać :
1. wypełnić bathroom sink połowy pełna z gorącej wody z kranu.
2. wlać w 1/2 puchar pieczenia soda i 1/2 szklanki białego octu do wody. Oba są naturalne mycia, które nie zrujnuje szczeciny swojego szczotka do kąpieli.
3. moczyć kąpieli szczotka do wody i pozwalają go tam na około 20 minut. Wymieszać pędzla wokół w wodzie do pracy brud wolne od pędzla.
4. sprawdzić szczotka przez płukania go w innym zlew pod bieżącą wodą. Resubmerge kąpieli szczotka jeśli to konieczne do ocet i pieczenia soda rozwiązanie i można również użyć starego szczotka do zębów, aby pomóc usunąć uporczywe zabrudzenia.
5. a następnie spłukać go czystą wodą. Nadtlenek wodoru lub wybielacz rozwiązanie miesza się z wodą może być również używany do czyszczenia szczotki.
6. to zrobić czyszczenie regularnie, aby zapobiec formy lub pleśni zabudowane na swoje naturalne drewno/bambusa szczotka do kąpieli. Ten będzie utrzymać kąpieli szczotka higieniczne i pomóc to trwać dłuższy czas.
1 x Szczotka
Wysyłamy na Całym Świecie (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO).Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności.Wyślemy paczkę z Chin przez lotniczej poczta. Czas dostawy zależy od Wysyłka Przewoźnika, Zwyczajów i Post W Sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej czas dostawy zbiór ilościowego danych : Akceptujemy E-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu.Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas.

Datasheet

Fałszywe rzęs craft:
Hand made
Typ:
Szczotka Do Mycia twarzy
Numer modelu:
Face Cleaning Massage Brush
Rozmiar:
14.5*3.8*2.8cm
Miejsce pochodzenia:
China
Nazwa marki:
MISS ROSE
Materiał:
Bristle

Produkty powiązane