• Świeży
  • -40 %
Super cool prędkości samochodu maszyna KE194 salon dekoracje ścienne do domu rama z drewna tkaniny plakat drukuje

Super cool prędkości samochodu maszyna KE194 salon dekoracje ścienne do domu rama z drewna tkaniny plakat drukuje

€ 6.00
€ 9.96

Figurka produktu
w magazynie

Witamy W WOrld FAbric plakaty Plakat materiał używamy jest tkanina, z drobnymi tekstury i gładkiej powierzchni. To jest cienka, nie jest wodoodporny, ale może być przechowywane przez długi czas.
Ze względu na różnicę między monitorów, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz.
Gwarantujemy styl jest taki sam, i dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli uważasz, że masz niewłaściwy element lub niewłaściwy kolor, prosimy o kontakt z nami Przed Otwarcie sporu, i będziemy znaleźć rozwiązanie. Oferujemy również ramy drewniane z plakaty, i można wybrać swoje plakaty z lub bez ramki. Istnieje dość niektóre wybór dla plakaty, różne rozmiary, z lub bez ramki. Można po prostu kliknij przyciski, aby dokonać wyboru. Ramki mają stałe rozmiary, więc jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego rozmiaru, prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem płatności. Rzeczywiste plakat wygląda tak : O klienta plakat
Jeśli chcesz wydrukować własne plakat, prosimy o kontakt i przesłanie swoje ulubione zdjęcia. Zdjęcia mogą być z dowolnym formacie, JPG lepiej. Wyższe pikseli zdjęcia mają, tym lepiej plakaty wygląd. Po otrzymaniu go, wyślemy ci specjalny link, a następnie zdjęcia są manipulować do drukowania. Poza tym wyboru zdjęcia, można również wybrać swój ulubiony rozmiar. Będziemy zapewnić najlepszą jakość i najlepsze usługi dla ciebie. Ten obraz pochodzi z internetu, więc nie możemy upewnić się, że nie będzie szkody dla każdego, kto jest prawo. Jeśli to szkody swoje prawo, prosimy o kontakt z nami, a my będziemy usuwać go natychmiast.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, my dołożymy wszelkich starań, aby go rozwiązać.
Możemy robić interesy z integralności, szczerze. Życzymy każdy szczęśliwy dzień, i szczęśliwy zakupy!  

Datasheet

Rozmiar (cale):
30 x 45 CM No Frame, 50 x 75 CM No Frame, 58 x 90 CM No Frame, 80 x 120 CM No Frame, 30 x 45 CM DIY Frame, 50 x 75 CM DIY Frame, 60 x 90 CM DIY Frame
Styl:
Impresjonistów
Nazwa marki:
ZKunZMeiDecor
Oryginalny:
Nie
Technika:
Malowanie natryskowe
Numer modelu:
NO
Materiał:
Jedwabiu
Rama:
Nie
Typ:
Plakat
Wsparcie bazy:
Płótno
Formularz:
Mieszkanie
Tryb ramki:
Bezramowe lustra
Średni:
Akrylowe
Tematy:
Krajobraz

Produkty powiązane