• Świeży
  • -21 %
3-in-1 magnetyczny stacja ładująca dla Apple Android typu c magnetyczny stacja do ładowania

3-in-1 magnetyczny stacja ładująca dla Apple Android typu c magnetyczny stacja do ładowania

€ 7.00
€ 8.90

Figurka produktu
w magazynie

1 、, podstawa magnetyczna workstation jest zupełnie inna baza do ładowania od tradycyjnego ładowarka, i jego funkcją magnetycznego pozwala zachować telefon komórkowy przypadku podczas ładowania. Komórka konstrukcja wtyczki czyni życie bardziej wygodne!
2 、 magnetyczne złącze obsługuje ładowanie różnych urządzeń. Gdy w użyciu, z boku z ładowania mark muszą zmierzyć się, w przeciwnym razie będzie to nie pobieramy.
3 、, gdy złącze koniec jest włożona, stacja ładująca automatycznie opłat, co eliminuje problemy z odłączeniem, gdy dzwoni telefon.
4 、 dno stacja ładująca jest wklejony z antypoślizgową podkładka silikonowa do zwiększenia tarcia z pulpit i zapobiec ślizganiu. To jest stabilny, niezawodne i bezpieczne w użyciu. Dno antypoślizgowe podkładka silikonowa umożliwia mu pobyt na stosunkowo gładka powierzchnia podczas ładowania.
5 、 można kupić różne style stacja ładująca w zależności od potrzeb, który jest dla Apple komórkowych i telefonów z systemem Android.
Parametry :
Nazwa : 3-in-1 bezprzewodowy magnetyczny stacja ładująca
Kolor : czarny
Specyfikacja : ABSOpis :
1. na podstawa magnetyczna workstation jest zupełnie inna baza do ładowania od tradycyjnego ładowarka, i jego funkcją magnetycznego pozwala zachować telefon komórkowy przypadku podczas ładowania. Komórka konstrukcja wtyczki czyni życie bardziej wygodne!
2. złącze magnetyczne obsługuje ładowanie różnych urządzeń. Gdy w użyciu, z boku z ładowania mark muszą zmierzyć się, w przeciwnym razie będzie to nie pobieramy.
3. gdy złącze koniec jest włożona, stacja ładująca automatycznie opłat, co eliminuje problemy z odłączeniem, gdy dzwoni telefon.
4. dno stacja ładująca jest wklejony z antypoślizgową podkładka silikonowa do zwiększenia tarcia z pulpitu i zapobiec ślizganiu. To jest stabilny, niezawodne i bezpieczne w użyciu. Dno antypoślizgowe podkładka silikonowa umożliwia mu pobyt na stosunkowo gładka powierzchnia podczas ładowania.
5. możesz kupić różne style stacja ładująca w zależności od potrzeb, który jest dla Apple komórkowych i telefonów z systemem Android.Lista : Magnetyczny stacja do ładowania * 1

Datasheet

Typ wtyczki:
typc, IOS, IOS typc MICOC, MICO
Wsparcie Szybkie Ładowanie Technologii:
Nie
Wyjście:
5 V/2A
Wejście:
5 V/2A
Porty usb:
Brak
Interfejs wyjściowy:
Usb,Błyskawica,Typ c
Nazwa marki:
SHZONS
Certyfikat jakości:
UL
Numer modelu:
Wireless Charging Dock
Typ:
Pulpit
Kompatybilny marka:
Uniwersalny
Źródło zasilania:
Usb

Produkty powiązane