• Świeży
  • -25 %
Podudzia akcesoria sterowania klipy, łatwy trzymać kręcić lub Grip

Podudzia akcesoria sterowania klipy, łatwy trzymać kręcić lub Grip

€ 15.00
€ 19.94

Figurka produktu
w magazynie

  Nigdy nie DROP swoje podudzia ponownie-pozwól : Perkusistów do spin i kręcić podudzia bez obawy, kije spinning spod kontroli i zapewniają doskonałą pivot punkt na szybsze drumming! AZwiększyć DRUMMING wytrzymałość i PLAYBILITY : Praktyka tak długo, jak chcesz bez ręcznie skurcze, modzele lub pęcherze nawet po godzinach gry. Łatwy w instalacji i zdjąć : Po prostu poślizgu i wyłączanie od końca podudzia, i wielokrotnego użytku w kółko.Dobre do użytku z podudzia marki : Promark, Vic Firth, Zildjian, Regal Tip, Vater, Easton naprzód, Tama, ARLX, muzycy biegów, Rock Stix itp. Praca z wszystkich rozmiar podudzia : Klip jest nieco rozciągły w średnicy. Proszę wybrać #5 dla 2 B, 5 A, 5 B, i #7 dla 7 A, 7 B podudzia.Satysfakcja gwarantowana : Stoimy za nasze produkty 100% z niesamowite obsługi klienta! Napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Bęben trzymać zestaw 1. wspieramy następujące metody płatności.Wszystkie płatności wykonane na Ali Express są przetwarzane przez Alipay. 2. jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie, płatności muszą być zakończona w ciągu 3 dni. 1. wysyłka na całym świecie. (Z wyjątkiem kilku krajów i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po dół płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia Musi pasowaćAdres wysyłki.
4. usługa czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
5. jeśli nie otrzymasz swoje pakiety na czas, będziemy ci wszystkie zwrot lub ponownie wysyłać.
6. jeśli produkt masz masz jakiekolwiek problemy, proszęNapisz do nas e-mail lub zostaw nam wiadomośćZanim dać spór lub opuszczać negatywną informacje zwrotne, więc możemy sobie z tym poradzić tak szybko, jak to możliwe.

Datasheet

Kolor:
5, 7
Numer modelu:
SD-10
Rozmiar:
#5 for 2B,5A,5B, and #7 for 7A,7B
color:
orange black
material:
ABS+environmentally friendly silicone

Produkty powiązane