• Świeży
  • -4 %
1:5 RC SAMOCHODÓW, Rear Brace Fit HPI Baja 5B darmowa wysyłka

1:5 RC SAMOCHODÓW, Rear Brace Fit HPI Baja 5B darmowa wysyłka

€ 7.00
€ 7.30

Figurka produktu
w magazynie

1 : 5 RC SAMOCHODÓW, Rear Brace Fit HPI Baja 5 B   szczegóły wysyłki -produkty zostaną wysłane w ciągu 2 dnia roboczego po otrzymywać rozjaśniającą zapłatę. -w połączeniu-wysyłka jest zawsze mile widziane w przypadku zakupu kilka pozycji z us. Some pozycja może obniżyć opłatę transportową, jeśli użyć w połączeniu-wysyłka-mail przewoźnik jest odpowiedzialny za terminy dostaw i czasy.-normalnie do większości krajów (USA, Kanadzie, Europie, UK) zajmie 10-20days.-przyspieszone wysyłki jest dostępny w oparciu o dodatkowych kosztów. jeśli potrzebujesz tej usługi, prosimy o kontakt z nami, oferujemy kilka sposoby wysyłki, aby wybrać, dziękuję-tylko wysyłamy paczkę do kupującego paypal adres, proszę potwierdzić adres zanim złożysz zamówienie.-międzynarodowa nabywca jest odpowiedzialny za opłaty maklerskie, należności celnych przywozowych, GST, PST, QST, lub jakiekolwiek inne taryfy, levy lub opłaty. nasze ceny nie obejmują takie opłaty. o nas We rozpowszechniać wszystkie RC pojazdy i części Rovan i Król Silnika, które są w pełni kompatybilny z HPI Baja. mamy też niektóre części dla RC łodzie i silników okrętowych. proszę nie wahaj się z nami skontaktować za trudno znaleźć części, zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc ci. skontaktuj się z nami-jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ. odpowiemy na każdą wiadomość w ciągu 24 godzin z wyjątkiem okresu weekendy i święta.-jeśli uważasz, że mamy nie spotkał swoje oczekiwania, skontaktuj się z nami i daj nam rozwiązać problem przed opuszczeniem nam negatywną lub neutralną informacje zwrotne. nasz serwis przedstawiciel jest tutaj, aby upewnić się, że są zadowoleni z naszych usług.powrotna Polisa-jeśli element jest uszkodzony w czasie transportu, skontaktuj się z nami jak najszybciej.-wydamy wymiany jeśli element jest uszkodzony otrzymał lub nieprawidłową pozycję został wysłany. jeśli nie mamy prawidłowy udział w magazynie będziemy dokonać pełnej refundacji.
-nie ma powrotu będą przyjmowane po upływie 14 dni od rzecz otrzymał.
-towary muszą być nieużywany oryginalnego opakowania i pakowania po powrocie w zależności od Alibaba polityki.-przed powrotem, proszę wziąć zdjęcie i wysłać do nas po pierwsze, dziękuję
-kupujący jest odpowiedzialny za powrót ładunków. szczegóły wysyłki -produkty zostaną wysłane w ciągu 2 dnia roboczego po otrzymywać rozjaśniającą zapłatę. -w połączeniu-wysyłka jest zawsze mile widziane w przypadku zakupu kilka pozycji z us. Some pozycja może obniżyć opłatę transportową, jeśli użyć w połączeniu-wysyłka-mail przewoźnik jest odpowiedzialny za terminy dostaw i czasy.-normalnie do większości krajów (USA, Kanadzie, Europie, UK) zajmie 10-20days.-przyspieszone wysyłki jest dostępny w oparciu o dodatkowych kosztów. jeśli potrzebujesz tej usługi, prosimy o kontakt z nami, oferujemy kilka sposoby wysyłki, aby wybrać, dziękuję-tylko wysyłamy paczkę do kupującego paypal adres, proszę potwierdzić adres zanim złożysz zamówienie.

Datasheet

Wykorzystanie:
Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane
Parametry techniczne:
Wartość 8
Dla pojazdu typu:
Samochody
Materiały narzędziowe:
Montowane klasy
Materiał:
Metal
Rc części i acc:
Złącza/okablowania
Numer modelu:
65007
Atrybuty z napędem na cztery koła:
Kompletacja
Pilot zdalnego sterowania urządzenia peryferyjne/urządzeń:
Rear Brace
Upgrade części/akcesoria:
Rear Brace
is_customized:
Yes

Produkty powiązane