• Świeży
Nowa Gitara Przyjazd Jaw Wyzwalania Release Capo Clamp dla Gitara Elektryczna i Akustyczna Tuba darmowa wysyłka bdj002

Nowa Gitara Przyjazd Jaw Wyzwalania Release Capo Clamp dla Gitara Elektryczna i Akustyczna Tuba darmowa wysyłka bdj002

€ 1.65

Figurka produktu
w magazynie

wysyłki i Obsługi międzynarodowe Nabywcy Uwaga :
1) należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy 's odpowiedzialność.
2) wysyłamy wszystkie rzecz listem poleconym, można śledzić go w dowolnym momencie.wysyłka w ciągu 3-7days po płatności sukces.wysyłka wliczone koszty Wysyłki i obsługijego jest międzynarodowy transport z Shenzhen. normalny czas dostawy wynosi około 10 do 40 dni, proszę zrozumieć hojny, że;łączyć Wysyłkę : jeśli chcieliby państwo uzyskać 5 sztuk lub więcej w jednym zamówieniu w KUP TERAZ cena, napisz do nas, aby uzyskać preferencyjne ceny, zanim kasy. po zakończeniu w kasie, nie będzie w stanie połączyć dodatkowe aukcje. We nie zapewni żadnych łączyć wysyłkę zniżki na oferty cena, ale nasz system zapewni ci wysyłka rabat dla sam SKU automatycznie. If nie zaakceptować nasz wysyłki polityka, pls. nie licytować je.są one wykonane w chinach odpowiedź :
1 Twoja Opinia jest dla nas bardzo ważne, poświęć kilka sekund, aby zostawić bardzo cenna jeśli jesteś zadowolony withour produktu lub usługi, dziękuję bardzo!!
2) zawsze oferujemy najniższą cenę dla najlepszych produktów i usług dla ciebie.
3) prosimy o kontakt przed opuszczać neutralną (3 gwiazdek) lub negatywne (1-2 gwiazdek) feedback. We będzie starał się jak najlepiej rozwiązać ten problem i pozostawić szczęśliwego zakupy nastrój tutaj. dziękuję!

Datasheet

Nazwa marki:
ZONAEL
Numer modelu:
bdj002
Typ:
Capo

Produkty powiązane