• Świeży
  • -32 %
Miplantcanthuplant dzikie paszy Mangcao herbplant goryczki Bai Wei energii cropplant giant Chiny Manplant Manplant 200 g/paczka

Miplantcanthuplant dzikie paszy Mangcao herbplant goryczki Bai Wei energii cropplant giant Chiny Manplant Manplant 200 g/paczka

€ 18.00
€ 26.38

Figurka produktu
w magazynie

Zapraszamy drop shipping zamówienie z naszym sklepie : ) Kliknij belowing dla więcej wybierz
Miscanthus, różnorodność miscanthus rośliny zbiorowo, zawierający około 15 do 20 gatunków, pochodzi z subtropikalnych i regionach tropikalnych Afryki i Azji, jeden z gatunków Chiny Mans (M. sinensis) wzrostu ma rozszerzona do umiarkowanego Azji, w tym Japonii i Korei Południowej. Niektóre wysokie miscanthus, takich jak Chiny i Gigant Górskich Górskie (M. giganteus), jest uważany za bardzo obiecujące energii upraw dla energii jest stosowany do roślin do produkcji biopaliw, głównie do alkoholu, istnieją pewne Miscanthus Szkolenia stosowany jako roślina ozdobna, więcej miejsc w postaci chwasty, Na całym pola lub sztuczne urządzenia, aby przetrwać. Kolejny barwnik funkcje : Miscanthus może zapewnić brązowy barwniki, barwnika roślin w różnych kolorach dostęp do lokalnych zasobów naturalnych łatwe materiał do materiału, lub sadzenia duża ftalocyjaninowy, ziemniaków Lang, jak to jest dobrze znany dye materiał. Miscanthus liście łatwe materiał, używane, aby go używać do stain, rise of chemiczne barwnika, jasny kolor, barwnik do łatwe, czasochłonne i farbowania roślin jest stopniowo są zapomniane, wyeliminowane, ale barwników chemicznych spowodowane przez zanieczyszczenia środowiska i stać się ważną kwestią, więc roślin farbowania przyszedł powrót ludzi vision. Miscanthus przodków będzie zamknąć zastosowanie w życie, gdy industrial development, stopniowe rozwoju gospodarczego, mają nie stać się przeszłości, nie pachnące białe kwiaty Kan Mans, nadal drżenie w zimnym, huakaihuaxie, Miscanthus nadano nową funkcją, stają się nowy hot spot wokół rogu. 
 
 Zielony lings pola Shuyang dobrej (Bureau of Parków zalecane) znajduje się w Chinach duży Huamuzhixiang-Shuyang Yanji Zhen, sprzedaje się jednym z pierwszych głównym projektu zielone jednostka Shuyang lings i hodowli. Od momentu powstania w 2004, to ma wielokrotnie zostały oceniane jako "Shuyang Gwiazda Przedsiębiorstwo", "umowy i utrzymać wiarygodność", "kwiaty marketingu głównym, "zaawansowanych jednostki. Operacyjny lings ponad 830 odmian, z rocznej sprzedaży ponad 600 milionów, głównie promocja sprzedaży typy są : drzew, krzewów, sport rośliny, ozdobne bambusa, kolor klasy,. Przez lata, Shandong, Hebei, Hubei, Hunan, Ningxia, Shaanxi, Shanxi, Syczuan, yunnan, Heilongjiang, Mongolia Wewnętrzna, Xinjiang, Gansu, Qinghai, Ningxia, Tybet, Guangdong, autostrad, kolei, i średnich przedsiębiorstw roślin, średnich i dużych college, wysokiej szkół i miast, Małe miejskich ulic, w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej, wille, krajobrazu firm, przedszkoli, landscaped bazy i innych klientów zapewnić duża liczba wysokiej jakości zielony lings i s! Jesteśmy prowadzone przez "homegrown, infantylne" filozofii biznesu, większość nowych i starych klientów z tym samym zaufanie i uznanie! . 
 . . 
 
 . Jia Kang Yuanlin Wieloletnia hurtowych dostaw różne rodzaje trawnik, pastwiska s, lings s, kwiaty i s, kwiat s, kwiat s.

Datasheet

Full-bloom okres:
Lato
Zastosowanie konstelacji:
Ryby
Doniczka:
Wyłączone
Stopień trudności kultywowanie:
Regularne
Funkcja:
Upiększania
Wykorzystanie:
Rośliny ogrodowe
Styl:
Wieloletnia
Klimat:
Podzwrotnikowej
Lokalizacja:
Dziedziniec
Rozmiar:
Średni
Numer modelu:
A
Typ produktu:
Bonsai
Różnorodność:
Other
Klasyfikacja:
A
Typ:
TOP

Produkty powiązane